simulatorworld
2013. december 24., kedd
Interstate '82 13. pálya Chinook helikopter vizsga
Hát nem tudok mit mondani a helikopterre, mint hogy egy rakatt szar! Nem lehet ellopni! Ez egy vacak lövész állás, amit a levegőben helyeztek el!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése