simulatorworld

2013. december 25., szerda



Interstate '82 8. pálya furikázás & mészárlás





Bejegyezte: szimulatorvilag dátum: 3:19 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten

2013. december 24., kedd

Interstate '82 13. pálya Chinook helikopter vizsga

Hát nem tudok mit mondani a helikopterre, mint hogy egy rakatt szar! Nem lehet ellopni! Ez egy vacak lövész állás, amit a levegőben helyeztek el!
Bejegyezte: szimulatorvilag dátum: 11:02 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Újabb bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Blogarchívum

  • ►  2014 (1)
    • ►  február (1)
  • ▼  2013 (2)
    • ▼  december (2)
      • Interstate '82 8. pálya furikázás & mészárlás...
      • Interstate '82 13. pálya Chinook helikopter vizsga

Magamról

szimulatorvilag
Teljes profil megtekintése
Egyszerű téma. Üzemeltető: Blogger.